Temmuz 16, 2019
Erkut Şahin Yazarlar

Dergimiz Yayın Hayatına Başlıyor

MERHABA

“İnsanlar, once para kazanmak için sagliklarini sonra da sağliklarını korumak icin paralarini harcarlar.” Wolfgang Von Gothe

İşte böyle özetlemiş insan hayatını. Gerçekten de bir yandan küçülen bir yandan da endüstrileşen insan hayatında sağlıklı bir yaşam için gerek beslenmeye gerekse spor ve estetiğe dünya çapında çok büyük paralar yatırılıyor. Ancak Gothe’nin sozlerinden yola çıkarsak kaybettiğimiz sağlığımızı yeniden kazanmak için harcadığımız servetin çok küçük bir miktarıyla sağlıklı yaşamak mümkün. Biz de bu fikirden yola çıkarak siz değerli okuyucularımıza sağlıklı ve uzun yaşamın sırlarını değil ama tüyolarını vermeye çalışacağız.
3 MARKANIN GÜÇBİRLİĞİ
Uzun soluklu bir maraton olarak düşündüğümüz D&S Doğal ve Sağlıklı Yaşam Dergisi için kendi alanlarında uzman İzmir’in 3 önemli markası biraraya geldi. Fikir Tasarım Evi, Mavi Yeşil Ajans ve Lider Company Danışmanlık kendi uzmanlık alanlarındaki tüm imkanlarını D&S Dergi için seferber etti. Dergi içeriğinde de göreceğiniz gibi ilk kez sizlerin okuyacağı haberlerin yanısıra dünyaca ünlü doktor ve uzmanların önerileri doğal ve sağlıklı yaşam için okuyucularımıza yol gösterecektir.
2 AYDA BİR BULUŞALIM
2 ayda bir sizlerle buluşacak olan D&S Dergi’nin yanısıra www.dsyasam.com internet sitesi de güncel haberleriyle sektörün nabzını tutacak.
BU ETKİNLİĞE DİKKAT
Dergimizin sayfalarını incelediğinizde de göreceğiniz gibi ilk dosya konumuzun başlığını çağımızın en önemli sorunlarından biri olan obezite oluşturuyor. 2-3-4 Kasım 2018 tarihleri arasında  gerçekleşecek olan Obezite ve Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri bu konuda İzmir’de önemli bir açığı kapatacak. Bu organizasyonda katılımcılar hem konunun aktörleriyle bire bir görüşme imkanı bulacaklar,  hem de benzer konularda sorularının yanıtlarını bulacaklar. Sizin de eğer kafanızda obezite ya da sağlıklı yaşam konusunda sorular varsa hafta sonu etkinliği uğramanızda büyük yarar var…
Editörden
Erkut Şahin

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir